5 Nisan 2012 Perşembe

Vizeler Yaklaşıyor...

Ders çalışmamak için yaptığım nadide işlerimden birisidir blogumla ilgilenmek; Şekil A'da görüldüğü gibi. Ama bu bilindik olduğu için geçiyorum.

Biraz önce bir telefon görüşmesi yaptım. Duyan da CIA'le falan görüştüm sanacak ha. Yok yok, rahat olun. Bir arkadaşla konuştum. Ve ne fark ettim biliyor musunuz? Moral sıfırken yapılacak bir görüşme moralinizi Bülent Binbaş'ın reytingmetresi gibi yükseltebiliyor; artık bu telefon oluuur, yazı oluuur, dumanla haberleşme olmaz tabii abartmayalım.

İçim böyle lirik duygularla dolmuşken bir şeyler yapmam lazımdı, bu satırlar çıktı ortaya. Bir de yeri gelmişken iki gündür dilime dolaşan şu güzide şarkıyı paylaşmak isterim:


Evet; kareli battaaaniyem kareli battaaniyemm, değerli her saaniyem, değerli...
Süper bir şarkı bence.

Şimdi bu yazıya bir de başlık lazım değil mi? Hımm, o zaman ciddi bir şey yazayım da millet felsefe falan yaptığımı sansın yazının içinde. :)

Yaklaşan vizeler için tek sözüm olacaktı ama o sözü benden yıllaaaar yıllar önce Sezen Aksu söylemiş zaten. Olsun, tekrar aslını yaşatır mantığıyla diyorum ki; "Gelsin, hayat bildiği gibi gelsin..."

Hayat geledursun, ben de gidip bi çay içeyim. Esen kalın efenim, her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsanız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder