28 Nisan 2014 Pazartesi

Şimdi Şöyle Oluyor

Bazen düşünüyorum da, yani bazen derken tabii ben aslında daima düşünürüm, öyle böyle düşünmem yani, her neyse, düşünüyorum da bazen, ben harbi harbi sıkıcı bir insanım lan. Mıyım? İnsan mıyım? Bu konuda da çeşitli söylentiler var. Prensip olarak herkesin görüşüne saygı duyduğum için itiraz etmiyorum.

On beş dakikadır, af edersiniz mal mal duruyorum öyle. On beş dakika... Bu durumda geçen o on beş dakikayı ben çöpe attım. Gitti o. Yok. Vardı ama kullanmayı bilemedim. Kibrit gibi belki biraz. Yandı.

Dedim bu kusursuz icraatımı belgeleyeyim de ileride belki bakıp bakıp ibret alırım. Naber lan gelecekteki Mustafa? Tipe bak! Bayağı bildiğin kürdan var lan ağzında. Vardı yani. Sen bu satırları okurken ben de tıpkı o on beş dakika gibi zamanın geçmiş dediğimiz bölgesinde kendi yerimi almış olacağım. Lütfen peşimden gelmeye kalkma, anlayamazsın! İlle de gelmek istiyorsan uçan arabayla falan gel, ne bileyim, koooca gelecekten geliyorsun yani. Elin boş gelme, dingil!

En azından bu satırları okurken eskiden de ağzım amma bozukmuş diye avunabilirim. Övünebilirim de. Benim ne yapacağım belli olmaz. Bakarsınız pisliğin teki olmuş çıkmışımdır Rıza Baba! Hahahaa, Arka Sokaklar da yetmiş senedir oynuyor lan. Neyse, sakin olayım ve klavyemi yavaşça yere bırakayım en iyisi.

Aliş, eğer burayı okuyorsan daha fazla oyalanma ve kalk çizimlerini bitir lütfen. Hoohhoohooo... O çizim dersinin beni bu kadar eğlendirmesini beklemiyordum. Senin yaptığın her çizim bana dalga geçme fırsatı olarak geri dönüyor. Kal istersen o dersten bu sene. Bence hiç sakıncası yok yani. Tamam, şşşşş, başlama hemen. Kalk bi çay koy da içelim. Abi olmak ne güzel lan! :))

Kürdan da bitti resmen. Tiryaki miyim, neyim? Paket taşıyacağım bu gidişle.

Buraya kadar bu saçmalığa katlanan varsa eğer, öyle sanıyorum ki blogda tutturmuş olduğum bir çizgi var(dı). Beklenti çok tavan yapmasın diye ara sıra böyle zevzeklikler yapsam iyi olacak. Yazdığım son bilmem kaç tane yazı hep kitap eleştirisi olmuş. Fular belirdi belirecek boğazımda. Sonra da bir top sakal ve pipoya bakar yani. Gözlük zaten var, top sakal desen kolay iş. Pipoyu da buluruz bir yerden.

TTNET, sen nelere kadirsin? İnternet biraz aman verse Stumbleupon'da diyardan diyara gezecektim halbuki. İlerde yazar falan olursam TTNET'in hakkını vereceğim, üzerimde emekleri büyük.

...

Harry Potter'ın bi sekizinci kitabı falan çıksa da okusak.

12 yorum:

 1. Ahaha yiğrim ya bugün hakikaten resmen oyalandım çizim ödevini yapmamak için. Yapmayınca da vicdan azabı çekiyorsun işte o kötü. Yine kaldı son güne, şimdi dur da uğraş.
  Sen ama yine de çok şaaapma yani ya öyle çok da kahkaha atma. Hayır, fazlası kalbe zarar, sana da yazık! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çk çk çk... Bizim zamanımızda böyle değildi. Sizin gibi sınava girmemeler olsuuun, ödev vermemeler olsuuun... Yok yok, bu yeni nesil tam dayaklık. :)
   Hohoohohhhoo, hiihihihiiii... :D
   Def ol! Kakyürügitdersçalış!

   Sil
 2. Kabul edelim iyi güldüm. Arada yaz böyle dostum yaa. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çift yorum düşmenden çok güldüğünü anlayabiliyorum sevgili dostummm.

   Sil
 3. Kabul edelim iyi güldüm. Arada yaz böyle dostum yaa. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu ne lan? Yukarıdakinin aynısı... :p

   Sil
 4. bence
  siz az bi çıkın türkiyeyi turlayın ya. valla)) hatta çalışan
  insansınız. o parayla kitap al al bitmez, yurtdışına gitsenize gezmeye.
  benim yerime bi bruje gitsenize. gitmeden güzel bi fotoğraf makinası
  alın ama. sonra yazarsınız biz de okuruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim bulaşmamam gereken alanlardan birisi bence fotoğraf. Her işi iyi bilen yapsın. Ama gidip gezersem yazacağım, söz. Teşekkür ederim. :)

   Sil
 5. bence
  siz az bi çıkın türkiyeyi turlayın ya. valla)) hatta çalışan
  insansınız. o parayla kitap al al bitmez, yurtdışına gitsenize gezmeye.
  benim yerime bi bruje gitsenize. gitmeden güzel bi fotoğraf makinası
  alın ama. sonra yazarsınız biz de okuruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu arada In Bruges aklımda. İzleyince bi ses edeceğim. :)

   Sil
 6. ya yok artık in bruges izlenmemiş ben de kalkmış hala yorum falan
  yapıyorum! içimdeki tripcanı ortaya çıkarıp, size 'biz zahmet' diyorum.
  bu arada fotoğraf olayını gitmişken çekin diye dedim. bize bruj yeter zaten))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu aralar pek film izleyemez oldum. Çokça da haklısınız. Mahcubum. Kafamı önüme eğiyorum ve susuyorum.

   Sil